Menu

Spolupráce

Dobrovolnictví

Dobrovolnictví v našem dětském domově zajišťujeme ve spolupráci s ADRA, o. p. s.

ADRA, o.p.s.


Pokud máte o dobrovolnictví zájem, kontaktujte prosím paní Martinu Částkovou:
martina. castkova@adra.cz
+420 722 956 106

Sponzoři

Finanční dary využíváme především na vybavování komunitních bytů a zajištění potřeb dětí, o které pečujeme, např. na výchovně-vzdělávací a terapeutické programy.

KÁMEN Zbraslav, a.s.

Jsme jedním z největších producentů přírodního drceného a těženého kameniva v České republice. Pro své zákazníky poskytujeme komplexní služby dodávek kameniva a štěrkopísků.

LG Electronics Polska Sp. z o.o., odštěpný závod

LG Electronics je jihokorejská, globální technologická společnost. Sídlí na ostrově Yeouido v Soulu. Je druhým největším výrobcem televizních přijímačů a šestým největším výrobcem mobilních telefonů.

Milkpol spol. s r.o.


Milkpol spol. s r.o. byla založena v roce 1995 a od svého vzniku patří mezi významné firmy zabývající se v České republice obchodem s mlékárenskými výrobky.

AG CHEMI Group s.r.o.


Česká obchodní společnost AG CHEMI GROUP, s.r.o. vznikla v roce 1994 a od té doby působí v oblasti importu a exportu chemických surovin. V současné době zastupujeme několik významných výrobců chemických surovin na evropských, afrických, severo a jihoamerických trzích.

PKF APOGEO Group, SE


PKF APOGEO Group je česká poradenská skupina poskytující komplexní služby sehraného týmu transakčních a daňových poradců, auditorů, znalců a účetních poradců. Klademe maximální důraz na odborné kvality našeho týmu, individuální přístup a vstřícnost, přinášející optimální řešení problematiky.

U Včely 176, 156 00
Praha 5 – Zbraslav
tel: +420 257 920 303